Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram HT-17


Spelprogram utan målvakt
I Damer div 5                                                                                       

                                                                                                    
Abraham c/o                Svart         
Hökis                      Lila       
Offensiva Damer            Vit           
Purple Pain                Lila          
Storkyrkoflickorna         Vit           
TFC Mammor                 Svart         
Tjörn                      Grön          
Vinterviken                Orange        
                                                                                                    
Datum  2017-09-10                                                                                   
  1  16.42  Purple Pain          - Abraham c/o           Bana 4                                     
  2  16.42  Tjörn                - Storkyrkoflickorna    Bana 1                                     
  3  16.42  Vinterviken          - Hökis                 Bana 3                                     
  4  16.42  Offensiva Damer      - TFC Mammor            Bana 2                                     
  5  17.13  Storkyrkoflickorna   - Purple Pain           Bana 1                                     
  6  17.13  TFC Mammor           - Tjörn                 Bana 2                                     
  7  17.13  Vinterviken          - Abraham c/o           Bana 4                                     
  8  17.13  Offensiva Damer      - Hökis                 Bana 3                                     
Datum  2017-09-24                                                                                   
  9  16.42  Purple Pain          - Vinterviken           Bana 4                                     
 10  16.42  Tjörn                - Offensiva Damer       Bana 3                                     
 11  16.42  Abraham c/o          - Storkyrkoflickorna    Bana 2                                     
 12  16.42  Hökis                - TFC Mammor            Bana 1                                     
 13  17.13  Vinterviken          - Tjörn                 Bana 4                                     
 14  17.13  Purple Pain          - Offensiva Damer       Bana 3                                     
 15  17.13  Abraham c/o          - TFC Mammor            Bana 2                                     
 16  17.13  Storkyrkoflickorna   - Hökis                 Bana 1                                     
Datum  2017-10-08                                                                                   
 17  20.12  TFC Mammor           - Vinterviken           Bana 2                                     
 18  20.12  Offensiva Damer      - Storkyrkoflickorna    Bana 1                                     
 19  20.12  Tjörn                - Abraham c/o           Bana 4                                     
 20  20.12  Hökis                - Purple Pain           Bana 3                                     
 21  20.43  Storkyrkoflickorna   - TFC Mammor            Bana 1                                     
 22  20.43  Vinterviken          - Offensiva Damer       Bana 2                                     
 23  20.43  Abraham c/o          - Hökis                 Bana 4                                     
 24  20.43  Purple Pain          - Tjörn                 Bana 3                                     
Datum  2017-10-22                                                                                   
 25  19.10  Storkyrkoflickorna   - Vinterviken           Bana 4                                     
 26  19.10  Offensiva Damer      - Abraham c/o           Bana 2                                     
 27  19.10  TFC Mammor           - Purple Pain           Bana 1                                     
 28  19.10  Hökis                - Tjörn                 Bana 3                                     
 29  19.41  Abraham c/o          - Purple Pain           Bana 2                                     
 30  19.41  Storkyrkoflickorna   - Tjörn                 Bana 4                                     
 31  19.41  Hökis                - Vinterviken           Bana 1                                     
 32  19.41  TFC Mammor           - Offensiva Damer       Bana 3                                     
Datum  2017-11-05                                                                                   
 33  16.42  Purple Pain          - Storkyrkoflickorna    Bana 3                                     
 34  16.42  Tjörn                - TFC Mammor            Bana 2                                     
 35  16.42  Abraham c/o          - Vinterviken           Bana 4                                     
 36  16.42  Hökis                - Offensiva Damer       Bana 1                                     
 37  17.13  Vinterviken          - Purple Pain           Bana 3                                     
 38  17.13  Offensiva Damer      - Tjörn                 Bana 1                                     
 39  17.13  Storkyrkoflickorna   - Abraham c/o           Bana 4                                     
 40  17.13  TFC Mammor           - Hökis                 Bana 2                                     
Datum  2017-11-26                                                                                   
 41  17.44  Tjörn                - Vinterviken           Bana 3                                     
 42  17.44  Offensiva Damer      - Purple Pain           Bana 2                                     
 43  17.44  TFC Mammor           - Abraham c/o           Bana 4                                     
 44  17.44  Hökis                - Storkyrkoflickorna    Bana 1                                     
 45  18.15  Vinterviken          - TFC Mammor            Bana 3                                     
 46  18.15  Storkyrkoflickorna   - Offensiva Damer       Bana 2                                     
 47  18.15  Abraham c/o          - Tjörn                 Bana 4                                     
 48  18.15  Purple Pain          - Hökis                 Bana 1                                     
Datum  2017-12-03                                                                                   
 49  20.43  TFC Mammor           - Storkyrkoflickorna    Bana 3                                     
 50  20.43  Offensiva Damer      - Vinterviken           Bana 1                                     
 51  20.43  Hökis                - Abraham c/o           Bana 2                                     
 52  20.43  Tjörn                - Purple Pain           Bana 4                                     
 53  21.14  Vinterviken          - Storkyrkoflickorna    Bana 1                                     
 54  21.14  Abraham c/o          - Offensiva Damer       Bana 2                                     
 55  21.14  Purple Pain          - TFC Mammor            Bana 3                                     
 56  21.14  Tjörn                - Hökis                 Bana 4                                     
                                                                                                    
Slutspel/Cuper

Slutspel för Dam utan MV 
Söndag den 10 december
Div 3, A-B slutspel 18:00
Div 5, A-B slutspel 20:35
Söndag den 17 december
Div 1, A-B slutspel 17:10
Div 2, A-B slutspel 18:30
Div 4, A-B slutspel 19:40

Resultat

Uppdaterad: 09 SEP 2017 15:35 Skribent: Ronny Forslöf
Epost: This is a mailto link

text

HUVUDPARTNERS


STÖD OSS

Vi sammarbetar med

 

räknare
räknare

Postadress:
IF Olympia Farsta
Farstaängsvägen 1
12346 Farsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info